פיתוח קול

חדש! נפתח הסטודיו שלי לפיתוח קול בנתניה! לפרטים והרשמה: 0547455566

 

כזמרת ומורה מנוסה,יש לי את הזכות להעביר מהידע והנסיון שצברתי לתלמידיי במסגרת שעורי פיתוח קול.

בין המקומות בהם לימדתי: הקונסרבטוריונים בראש העין ובהרצליה, והמרכז למוסיקה ומחול ע"ש ספיר בכפר סבא. הייתי ממקימי המחלקה הווקאלית במרכז, שהיום מתהדרת בפעילות ענפה. במסגרת תפקידי לימדתי תלמידים רבים, הכנתי לבחינות הבגרות במוסיקה (רסיטל), ערכתי קונצרטים כיתתיים והדרכתי קולית את המקהלה הייצוגית.

חשוב לי שהתלמידים שמגיעים אלי יהיו רציניים, ובעלי רצון אמיתי לחולל שינויים בהתמדה, גם אם אלו שינויים צנועים. בהתאם לכך, אין חשיבות רבה לגילו של התלמיד, חשובה יותר מחוייבותו לתהליך.

כל אחד מהתלמידים אותם אני בוחרת מגיע עם מטרה שונה: חלקם מעוניינים להיות זמרים מקצועיים, וחלקם מעוניינים לממש את עצמם דרך השירה.

ראוי לציין שהטכניקה אותה אני מלמדת היא ביסודה קלאסית, וככזו מהווה תשתית איתנה לכל סגנון שירה בהמשך. הדבר מזכיר את אבות המזון, מהם יוכל כל אחד בעתיד להרכיב את ה"ארוחה" שלו...

חלק מאותם "אבות מזון" עליהם נדבר בשעורים הם: מאיפה בכלל שרים? מבנה מנגנון הקול, נשימה נכונה, הולכת אויר, מיקום נכון של הקול, תמיכה, דיקציה, בניית משפטים מוסיקליים, הבעה אישית ועוד... 

המטרה הנעלה שלנו היא למעשה שימוש אופטימלי בקול שלנו: לשיר בטבעיות ובלי לחץ, אך עם המון אנרגיה... כשמגיעים למטרה הזו, יש תחושה של סיפוק נפלא וגמול לעבודה הקשה שהשקענו.

 השעורים מתקיימים אחת לשבוע ונמשכים כשעה. על מנת להגיע לתוצאות, יש להתמיד ולהגיע בכל שבוע. כמו כן יש להקליט את השעור ולחזור על התרגילים בבית. כך, לכל שעור יש ערך מוסף. כמחצית מהשעור מוקדשת לתרגילים, והמחצית השניה לשירים אותם נבחר יחד, בהתאם לטעמכם ולמה שאני מאמינה שיקדם אתכם.

מומלץ להגיע לשעור התנסות, בו נתאם רצונות וציפיות. למידע נוסף, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר.

 

 

פייסבוק

 

לדף תלמידים כותבים להדר